+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Nowa jakość cyfrowego obrazu RTG.
Definium™ 656 HD to całkowicie nowy cyfrowy aparat rentgenowski firmy GE, obsługiwany przez zaawansowane oprogramowanie do przetwarzania obrazu Helix T i wyposażony w rozbudowany zestaw narzędzi do automatyzacji i analizy przepływu pracy.

Cyfrowy aparat RTG ogólnodiagnostyczny zapewniający komfort pracy oraz wysoką jakość badań obrazowych.

Zoptymalizuj badania rentgenowskie dzięki wszechstronności, szybkości i precyzji dla wszystkich typów pacjentów.
Definium™ 646 HD to wszechstronny cyfrowy system radiograficzny, który zapewnia pewność diagnostyczną i wydajność pracy z wieloma konfiguracjami, które dostosowują się do Twoich potrzeb.

Urządzenia z rodziny Ascend firmy CARESTREAM są zaprojektowane z myślą o małych i średniej wielkości centrach obrazowania, placówkach ortopedycznych, centrach ambulatoryjnych i szpitalach.

HF-525 Plus to niedrogie i niezawodne rozwiązanie analogowego systemu radiograficznego zaprojektowane z myślą o elastyczności i przyjaznym zastosowaniu we wszystkich ogólnych procedurach radiograficznych.

Najnowsza innowacja firmy GE Healthcare w postaci aparatu rentgenowskiego Definium™ XR 6000 dostarcza przychodniom, ośrodkom podstawowej opieki zdrowotnej i szpitalom niezawodny, ekonomiczny i wysokiej jakości produkt.

Show

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o. Sp. k.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16

 TELERADIOLOGIA 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teleradiologii. Zdalnych opisów badań RTG.

CITO PLANOWE   |   RTG CT MRI