+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Carestream MIN-R EV-1 to innowacyjne błony zapewniające wyższy kontrast, większą ostrość szczegółów i niższy szum.

Błony laserowe ogólnodiagnostyczne Carestream DRYVIEW Laser Imaging Film to błony zaprojektowane specjalnie dla drukarek medycznych Carestream DRYVIEW.

Ten wywoływacz / regenerator jest przeznaczony do obróbki filmów medycznych w procesie automatycznym. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wywołującymi. Poziom krystalizacji bardzo niski. Wonność na minimalnym poziomie

Środek czyszczący do ciemni automatycznych. Cechuje go łatwość przygotowywania roztworów oraz doskonała skuteczność czyszczenia automatycznych wywoływarek rentgenowskich.

Starter wywoływacza błon ogólnodiagnostycznych do ciemni automatycznej.

Stomatologiczna błona rtg klasy E do szybkiej radiografii wewnątrzustnej o zmniejszonej dawce promieniowania (wysoka czułość).

Carestream Min-R S to nowatorskie, dwuemulsyjne błony mammograficzne, które można stosować z pojedynczymi ekranami wzmacniającymi

Zielonoczuła kaseta rentgenowska Carestream Health została zaprojektowana tak, aby zapewnić ochronę pełnego kontaktu filmu z ekranem oraz przenikaniu światła, który zmniejszyłby jakość filmu. Kasety dostępne są w wersji z okienkiem oraz bez okienka.

Utrwalacz i dopełniacz Carestream RP X-Omat LO usprawnia środowisko pracy oraz zwiększa jakość obrazu. Można go stosować do obróbki w cyklu standardowym, przyspieszonym, przedłużonym i ręcznym. Ten uniwersalny utrwalacz jest zalecany dla wszystkich filmów diagnostycznych firmy Carestream i innych producentów.

Skuteczny środek zapobiegający powstawaniu glonów w zbiorniku wodnym wywoływarek rentgenowskich.

Film rentgenowski typu Super RX produkcji japońskiego koncernu FUJI PHOTO FILM Co., Ltd. ogólnodiagnostyczny – czuły na światło niebieskie - uniwersalny, obustronnie powlekany, przeznaczony zarówno do obróbki ręcznej jak i automatycznej.

Zielonoczułe błony rentgenowskie do różnorodnych zastosowań o dużej szybkości, przeznaczone do współpracy z ekranami Carestream Lanex.

Wywoływacz i dopełniacz Carestream X-Omat EX II zapewnia doskonałą jakość obrazu i ułatwia użytkownikom dotrzymanie nawet najsurowszych wymagań w zakresie ochrony środowiska. Zapewnia doskonałe wyniki w połączeniu ze wszystkimi filmami Carestream do radiologii ogólnej oraz innych producentów.

Film RTG wewnątrzustny do zdjęć skrzydłowo - zgryzowych służący do badań międzyzębowych.

Film rentgenowski typu HR-U produkcji japońskiego koncernu FUJIFILM Co., Ltd. czuły na światło widma zielonego, jest filmem obustronnie powlekanym, przeznaczonym do diagnostyki ogólnej.

Wewnątrzustny film o nadzwyczaj dużej czułości (redukcja dawki promieniowania do 70%) i bardzo dużym kontraście w miękkiej winylowej kopertce.

Płyn do czyszczenie ekranów wzmacniających w kasetach zarówno analogowych, jak i cyfrowych.

Super wysoko-czuły wewnątrzustny film przeznaczony specjalnie dla dzieci.

Starter wywoływacza błon ogólno- diagnostycznych do ciemni automatycznej.

Stomatologiczny film wewnątrzustny do zdjęć zgryzowych służący do badania dużych obszarów szczęki i żuchwy.

Film Carestream MXB-E do zastosowań ogólnych jest błoną do medycznych zdjęć rentgenowskich, czułą na światło niebieskie, przeznaczoną do ogólnej radiografii.

Show

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16

 TELERADIOLOGIA 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teleradiologii. Zdalnych opisów badań RTG.

CITO PLANOWE   |   RTG CT MRI