+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Film rentgenowski typu Super RX produkcji japońskiego koncernu FUJI PHOTO FILM Co., Ltd. ogólnodiagnostyczny – czuły na światło niebieskie - uniwersalny, obustronnie powlekany, przeznaczony zarówno do obróbki ręcznej jak i automatycznej.

Film rentgenowski typu HR-U produkcji japońskiego koncernu FUJIFILM Co., Ltd. czuły na światło widma zielonego, jest filmem obustronnie powlekanym, przeznaczonym do diagnostyki ogólnej.

Film Carestream MXB-E do zastosowań ogólnych jest błoną do medycznych zdjęć rentgenowskich, czułą na światło niebieskie, przeznaczoną do ogólnej radiografii.

Zabezpiecz radiogramy archiwizowane w gabinecie, a także te wydawane Klientowi i ułóż je w przeznaczonych do tego kopertach rentgenowskich.

Medyczny film rentgenowski Carestream MXG jest ortochromatyczną błoną rentgenowską o wysokiej czułości, przeznaczoną do stosowania z ekranami wzmacniającymi emitującymi światło zielone.

Zielonoczułe błony rentgenowskie z polepszonym kontrastem przeznaczone do współpracy z ekranami Carestream Lanex.

Stomatologiczna błona rtg klasy E do szybkiej radiografii wewnątrzustnej o zmniejszonej dawce promieniowania (wysoka czułość).

Zielonoczułe błony rentgenowskie do różnorodnych zastosowań o dużej szybkości, przeznaczone do współpracy z ekranami Carestream Lanex.

Film RTG wewnątrzustny do zdjęć skrzydłowo - zgryzowych służący do badań międzyzębowych.

Wewnątrzustny film o nadzwyczaj dużej czułości (redukcja dawki promieniowania do 70%) i bardzo dużym kontraście w miękkiej winylowej kopertce.

Super wysoko-czuły wewnątrzustny film przeznaczony specjalnie dla dzieci.

Stomatologiczny film wewnątrzustny do zdjęć zgryzowych służący do badania dużych obszarów szczęki i żuchwy.

Carestream MIN-R EV-1 to innowacyjne błony zapewniające wyższy kontrast, większą ostrość szczegółów i niższy szum.

Carestream Min-R S to nowatorskie, dwuemulsyjne błony mammograficzne, które można stosować z pojedynczymi ekranami wzmacniającymi

Show

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16

 TELERADIOLOGIA 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teleradiologii. Zdalnych opisów badań RTG.

CITO PLANOWE   |   RTG CT MRI