+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Film rentgenowski typu Super RX produkcji japońskiego koncernu FUJI PHOTO FILM Co., Ltd. ogólnodiagnostyczny – czuły na światło niebieskie - uniwersalny, obustronnie powlekany, przeznaczony zarówno do obróbki ręcznej jak i automatycznej.

Zielonoczułe błony rentgenowskie do różnorodnych zastosowań o dużej szybkości, przeznaczone do współpracy z ekranami Carestream Lanex.

Wywoływacz i dopełniacz Carestream X-Omat EX II zapewnia doskonałą jakość obrazu i ułatwia użytkownikom dotrzymanie nawet najsurowszych wymagań w zakresie ochrony środowiska. Zapewnia doskonałe wyniki w połączeniu ze wszystkimi filmami Carestream do radiologii ogólnej oraz innych producentów.

Film RTG wewnątrzustny do zdjęć skrzydłowo - zgryzowych służący do badań międzyzębowych.

Film rentgenowski typu HR-U produkcji japońskiego koncernu FUJIFILM Co., Ltd. czuły na światło widma zielonego, jest filmem obustronnie powlekanym, przeznaczonym do diagnostyki ogólnej.

Wewnątrzustny film o nadzwyczaj dużej czułości (redukcja dawki promieniowania do 70%) i bardzo dużym kontraście w miękkiej winylowej kopertce.

Płyn do czyszczenie ekranów wzmacniających w kasetach zarówno analogowych, jak i cyfrowych.

Super wysoko-czuły wewnątrzustny film przeznaczony specjalnie dla dzieci.

Starter wywoływacza błon ogólno- diagnostycznych do ciemni automatycznej.

Stomatologiczny film wewnątrzustny do zdjęć zgryzowych służący do badania dużych obszarów szczęki i żuchwy.

Film Carestream MXB-E do zastosowań ogólnych jest błoną do medycznych zdjęć rentgenowskich, czułą na światło niebieskie, przeznaczoną do ogólnej radiografii.

Chusteczki służą do pielęgnacji ekranów zarówno kaset analogowych, jak i cyfrowych.

Zabezpiecz radiogramy archiwizowane w gabinecie, a także te wydawane Klientowi i ułóż je w przeznaczonych do tego kopertach rentgenowskich.

Medyczny film rentgenowski Carestream MXG jest ortochromatyczną błoną rentgenowską o wysokiej czułości, przeznaczoną do stosowania z ekranami wzmacniającymi emitującymi światło zielone.

Zielonoczułe błony rentgenowskie z polepszonym kontrastem przeznaczone do współpracy z ekranami Carestream Lanex.

Utrwalacz / regenerator jest przeznaczony do obróbki filmów medycznych w procesie automatycznym. Charakteryzuje się doskonałą odpornością na krystalizację nawet w wysokich temperaturach (do 37°C), niskim poziomem wonności oraz łatwością w przygotowywaniu roztworu roboczego.

Carestream MIN-R EV-1 to innowacyjne błony zapewniające wyższy kontrast, większą ostrość szczegółów i niższy szum.

Błony laserowe ogólnodiagnostyczne Carestream DRYVIEW Laser Imaging Film to błony zaprojektowane specjalnie dla drukarek medycznych Carestream DRYVIEW.

Ten wywoływacz / regenerator jest przeznaczony do obróbki filmów medycznych w procesie automatycznym. Charakteryzuje się doskonałymi właściwościami wywołującymi. Poziom krystalizacji bardzo niski. Wonność na minimalnym poziomie

Środek czyszczący do ciemni automatycznych. Cechuje go łatwość przygotowywania roztworów oraz doskonała skuteczność czyszczenia automatycznych wywoływarek rentgenowskich.

Starter wywoływacza błon ogólnodiagnostycznych do ciemni automatycznej.

Show

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16

 TELERADIOLOGIA 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teleradiologii. Zdalnych opisów badań RTG.

CITO PLANOWE   |   RTG CT MRI