+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Show

Systemy Vita Flex CR firmy CARESTREAM są przeznaczone dla małych i średnich szpitali, klinik oraz gabinetów, które potrzebują kompaktowych rozwiązań cyfrowych w przystępnej cenie. Dzięki dwóm opcjom prędkości systemy radiografii komputerowej Vita zapewniają cyfrowe obrazowanie wysokiej jakości, które pasuje do organizacji pracy w Twoim gabinecie. Elastyczna orientacja sprawia, że systemy te są idealne dla małych przestrzeni w gabinetach lub do zastosowań mobilnych.

Systemy CARESTREAM Vita XE CR są przeznaczone dla małych i średnich szpitali, klinik oraz gabinetów, które potrzebują kompaktowych rozwiązań cyfrowych w przystępnej cenie. Dzięki szybkości przetwarzania wynoszącej 69 tablic na godzinę system radiografii komputerowej Vita oferuje wewnętrzne, wysokiej jakości obrazowanie cyfrowe, które pasuje do Twojego przepływu pracy. Na całym świecie sprzedano już ponad 20 000 biurkowych systemów CR, co sprawia, że firma Carestream jest ich zaufanym źródłem.

Radiografia cyfrowa CR pasująca do Twojej organizacji pracy. Systemy DIRECTVIEW CR firmy Carestream są przeznaczone do zwiększania liczby obsługiwanych pacjentów, przyspieszania pracy i obniżania kosztów. Trzy modele radiografii komputerowej pozwalają wybrać wydajność opartą o liczbę kaset na godzinę, która odpowiada potrzebom danej placówki. Oferujemy także możliwość wykorzystania skanerów jedno- i wielokasetowych. Niezależnie od wybranego systemu CR można liczyć na doskonałą jakość obrazu, ...

Akwizycja i zarządzanie obrazami dla systemów CR Oprogramowanie Image Suite V4 dostarczyło nowego wzorca skutecznej organizacji pracy w mniejszych placówkach. To solidne oprogramowanie posiada łatwy w użyciu, dotykowy interfejs, ulepszony zestaw narzędzi, pozwala usprawnić organizację pracy i podnieść jakość obrazu. Nasz zaawansowany moduł mini-PACS umożliwia wyjątkowe zarządzanie i analizę obrazu i jest teraz całkowicie opcjonalny. Zyskaj wysokiej jakości zdjęcia, jakich potrzebujesz ...

Jedno oprogramowanie dla większej wydajności.
Polegasz na systemach CR i DR firmy Carestream do wykonywania obrazów dobrej jakości. Teraz obsługuje je pojedyncza platforma oprogramowania. Oprogramowanie CARESTREAM DIRECTVIEW V5 DR and CR eliminuje potrzebę poznawania i nauki wielu programów oraz dostarcza szerokiej gamy opcji i funkcji dodatkowych, aby spełnić Twoje określone wymagania.

Kasety do skanerów Carestream serii Vita pozwolą Ci na rozbudowę Twojego dotychczasowego systemu ucyfrowienia pośredniego.

Oferujemy ekrany i kasety dopasowane do potrzeb różnych badań i zastosowań klinicznych CR, wraz z wykonywaniem zdjęć kości długich, ortopedii, pediatrii, mammografii i innych.

Show

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o. Sp. k.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16

 TELERADIOLOGIA 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teleradiologii. Zdalnych opisów badań RTG.

CITO PLANOWE   |   RTG CT MRI