+48 58 345 23 16

pon.-pt. 8:00 - 16:00

Serwis

PROFESJONALNY SPRZĘT TO NIE WSZYSTKO….

GWARANCJA

Abyś nie musiał martwić się skutkami awarii sprzętu oraz nieplanowanymi kosztami napraw, a tym samym mógł skupić się w pełni na wykonywaniu obowiązków lekarskich, chcemy zapewnić Tobie jak najdłuższy okres gwarancyjny.  Nasza pewność co do jakości oferowanych produktów jest tak duża, że postanowiliśmy objąć większość z nich 3– letnim okresem pełnej gwarancji. Czy można lepiej zapewnić bezpieczeństwo inwestycyjne swoim Klientom?

SERWIS

Sama nowoczesna technologia nie zwiększy wydajności, zwrotu z inwestycji czy rentowności. Niezbędny jest partner który po sprzedaży będzie kompleksowo obsługiwał, serwisował i wspierał dalszy rozwój systemów zgodnie z Twoimi potrzebami.

 

PARTNEREM KTÓRY SIĘ O TO TROSZCZY JEST MKJ

W dzisiejszych czasach niedopuszczalne są przestoje w pracy spowodowane awariami sprzętu i zbyt długimi reakcjami serwisów na zgłoszenie. Dlatego jako pierwsi stworzyliśmy zdalne centrum serwisowe, które dzięki połączeniu internetowemu z Twoim gabinetem pozwala usunąć 99 % usterek natychmiast. W pozostałym 1 % przypadków, gdy sprzęt wymaga osobistej wizyty naszego serwisanta pojawi się on u Ciebie w ciągu 48 godzin od Twojego zgłoszenia zawsze, kiedy to możliwe gwarantując sprzęt zastępczy na czas naprawy docelowego urządzenia.

Ważnym jest aby wysokiej jakości sprzęt serwisowany był przez wysoko- wykwalifikowany personel. Dlatego pracownicy naszego serwisu to osoby z wieloletnim doświadczeniem w obrazowaniu rentgenowskim, które na bieżąco uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach branżowych.

 

Dane Kontaktowe

  • icon
    MKJ Radiologia Sp. z o.o.,
    ul. Sucha 16, 80-531 Gdańsk.
  • icon
    +48 58 345 23 16

 TELERADIOLOGIA 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą teleradiologii. Zdalnych opisów badań RTG.

CITO PLANOWE   |   RTG CT MRI